FloorpanLogo

AGT Parke Renkleri

AGT Parke Renkleri
AGT Parke Renkleri

Yerli parke markaları arasında yer alan AGT, parke sektöründe öncü olmayı başarmış bir markadır. 1984 yılından beri faaliyetlerini sürdüren AGT, mdf üretimi ile başladığı üretim hayatına daha sonrasında parke üretimiyle devam etmiştir. 1000’i aşkın personeli bulunan ve geniş üretim kapasitesine sahip olan AGT parke renkleri ve modelleriyle pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Natura koleksiyonu içerisinde 3 ayrı kategoride ürün sunan AGT, doğadaki ağaçların yüzeylerinden örnek alınarak tasarlanan parke modellerine sahiptir. Ahşap dokuyu yansıtabilen parkeler üreten AGT, farklı ağaç türlerinin görünümlerinden ilham alarak tasarımlarını yapmaktadır. AGT parke renkleri arasında 33 ayrı çeşit bulunmaktadır.

Kolay Temizlenebilir, Güvenilir ve Ekonomik Parkeler

Bu renkler arasından seçim yapacağınız zaman istek ve ihtiyaçlarınız ile birlikte genel dekorasyon stilinizi de göz önünde bulundurmanız tavsiye edilmektedir. Mobilyalarınızın ve aksesuarlarınızın renklerine uyum sağlayabilecek parkeler seçtiğiniz zaman hayal ettiğiniz dekorasyon stilinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Klasik, modern ve alternatif dekorasyon stillerine uyum sağlayabilecek parke renklerini bulabileceğiniz AGT ürünleri uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur.

Kolay bir şekilde temizlenebilen ve doğanın ferahlığını mekanlarınıza taşıyan AGT parkeler ile ev ve işyerlerinizi ufak dokunuşlar ile yeniden yaratabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde yükselen ve parke sektörünün lideri haline gelen AGT parkelerin fiyatları da son derece uygundur. AGT parke fiyatları seçeceğiniz ürünün modeline, rengine ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Mekanlarınızda farklı bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız AGT parke renkleri ve modellerine göz atarak sizler de istediğiniz parkelere sahip olabilirsiniz. Her biri dünya kalite standartlarında üretilen parkeler sayesinde mekanlarınızın daha ferah, doğal ve canlı gözükmesini sağlayabilirsiniz.