FloorpanLogo

En Çok Tercih Edilen Laminat Parke Modelleri

En Çok Tercih Edilen Laminat Parke Modelleri
En Çok Tercih Edilen Laminat Parke Modelleri

Son yıllarda popülerliği çok daha fazla artan laminat parke modelleri artık daha fazla renk ve desen seçeneği de sunmaya başladı. Peki, en çok tercih edilen laminat parke modelleri hangileri sorusunun yanıtını merak ediyor musunuz? En çok tercih edilenler açık renk modeller oluyor. Bunun birkaç farklı nedeni var. İlki mekanı olduğundan daha geniş ve daha ferah göstermesidir.

Aynı zamanda açık renk laminat parkeler tozlanma ya da çizime gibi durumlara karşı bu parke modelleri çok daha avantajlı bir kullanım sunuyor. Her türlü dekorasyon stiline aynı anda uyum sağlıyor olması da bu ürünlerin daha fazla ilgi görmesinin nedenleri arasında gösterilebilir. Son olarak açık renk parkelerin mekanların aydınlatılmasında da avantaj sağladığı ve ışığın daha iyi dağılmasına olanak tanıdığı da biliniyor.

Vintage Laminat Parke Modelleri Revaçta!

Son birkaç yıl içerisinde vintage dekorasyon stilinin yaygınlaşması ile birlikte eskitme parke tasarımları da ilgi görmeye başladı. Bu modeller sadece evlerde değil işletmelerde ve ofislerde de sıklıkla tercih ediliyor. Vintage parke modelleri mağazalardan otellere kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahip.

Modern ve klasik stilin buluşmasından doğan vintage parke çeşitleri ahşap görünümünün çok daha fazla ön plana çıkması gibi önemli bir avantajı da sunuyor. Aynı zamanda 3D teknolojisi ile dizayn edilen ahşap efektleri bakımından da bu modeller geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Meşe görünümlü modelleri de bu listeye almak lazım. Mekana ferah bir atmosfer kazandıran meşe görünümlü laminat parkeler özellikle küçük ofislerde sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca mekana sıcak bir atmosfer kazandırıyor olması da önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Çok sayıda farklı renk ve desen modeli sunan laminat parkelere siz de göz atın.