FloorpanLogo

Floorpan Parke Fiyatları

Floorpan Parke Fiyatları
Floorpan Parke Fiyatları

Laminant parke satın alırken olabildiğince kalitesini kanıtlamış  markaları tercih etmenizde fayda var. Zemin kaplamanın yıllarca kullanılacak olması, kaliteli olmasını da zorunlu kalıyor. Bu nedenle hangi markanın ürünlerini tercih ettiğiniz, parkelerin kullanım ömründe de belirleyici olabiliyor.  Son dönemde en çok tercih edilen markaların başında Floorpan geliyor.  

Dolayısıyla Floorpan parke fiyatları da merak ediliyor. Ancak markanın pek çok farklı parke modelinin olduğunu ve hangi ürün serisinin tercih edildiğine bağlı olarak fiyatların da değiştiğini unutmamak lazım! Bu nedenle sizlere net bir rakamdan söz etmek yanıltıcı olabilir. Son derece hızlı ve kolay bir şekilde montajı yapılabilen bu parkeler ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklı olması ile de dikkat çekiyor.

Floorpan Parke Modellerinin Özellikleri Neler?

Aynı zamanda parke modelleri çizilmeye karşı dayanıklı olduğu için gönül rahatlığı ile her evde ya da her ofiste kullanılabiliyor. Bu tasarımlar sigara ateşine karşı da dayanıklı olabiliyor. Parke kullanımında en çok yaşanan sıkıntılardan biri mobilya ayaklarının parkeyi çizmesi oluyor. Ancak markanın ürünleri bu sorunu da tamamen ortadan kaldırdı. Çünkü çizilmeye karşı ekstra dayanıklı bir yapıya sahip olan parkeler mobilya ayaklarından da etkilenmiyor.

Zeminden ısıtmaya uygun olduğundan evde ya da işyerinde hangi ısıtma sisteminin kullanıldığı önem taşımıyor. Lekelerden etkilenmeyen ve bu sayede son derece kolay bir şekilde temizlenebilen parke modelleri kullanım konforunu da  adeta ikiye katlıyor. Özellikle çocuklu aileler ya da evcil hayvan besleyenler için zemindeki hijyen çok daha fazla önem taşıyor. Markanın ürün modellerinin pratik bir şekilde temizlenebilir olması bu kişiler için daha da fazla önem taşıyor. İnternet üzerinden de ürün çeşitlerini inceleyebilir, renk ve desenlere göz atabilir hatta hemen sipariş verebilirsiniz.