FloorpanLogo

Laminat Parke Ölçüleri

Laminat Parke Ölçüleri
Laminat Parke Ölçüleri

Laminant parke zemin kaplamasında en çok tercih edilen üründür. Ev ve iş yerlerinde dekorasyona katkı sunan laminant parkeler aynı zamanda kolay montaj özelliği sayesinde de kısa bir süre içinde arzu ettiğiniz zemine kavuşmanızı sağlıyor. Birçok farklı desene sahip olan laminant parke modelleri aynı zamanda renk seçimleri konusunda da geniş bir ürün yelpazesini beğeninize sunuyor.

Laminat parke ölçüleri konusunda dikkatli davranarak uygulamayı gerçekleştireceğiniz mekânın metre karesine uygun olan seçime yer vermeniz önemlidir. Laminat parke ölçüleri her kutu içeriğinde değişen metre kare ölçülerine sahiptir. Bu sebep ile kaç adet kutu içeriğinin gerekli olduğuna net karar vererek buna göre ürün alımını yapmanız tavsiye edilir. Beğeninize sahip olan ürün alımı sırasında aynı tona sahip olan kenarlıkları ve köşeleri de satın almanız uygulamada herhangi bir ton karışımına yol açmadan işlemin gerçekleşmesine sebep olur.

Süpürgelik Seçimi Nasıl Yapılır?

Laminant parkeler zemin kaplanmasında etkili olan çözümü sunarken aynı zamanda kenarlar içinde sunulan süpürgelik tercihini yaparak güzel bir görüntünün elde edilmesi mümkün olur. Süpürgelik seçimlerinde klasik olan ürün modellerinin yanı sıra farklı ürün içerikleri de yer alıyor.

Renk ve model olarak farklı olan bu seçimler ayrıca boy ve ebat olarak da değişik tercihleri sunuyor. Ürün skalası içinde bulunan bu modeller kimi zaman sportif bir dekorasyonun yaratılmasına destek olurken kimi zaman ise avangart dekorasyon stilinin yaratılmasını sağlar. Bu uygulama modellerinden beğeninize ve dekorasyon stilinize uygun olan model tercihinizi odanızın ebatlarına göre seçerek laminant parke alımınız ile beraber ürünlerinizi siparişi verebilirsiniz. Son derece şık ve oldukça zarif olan zemin kaplaması aynı zamanda konforlu ve sıcak bir alanın yaratılmasını sağlayacaktır.