FloorpanLogo

Parke Döşenecek Olan Zemin Nasıl Olmalı?

Parke Döşenecek Olan Zemin Nasıl Olmalı?
Parke Döşenecek Olan Zemin Nasıl Olmalı?

Tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de en çok tercih edilen zemin kaplama modeli laminant parkelerdir. Laminant parkelerde seçilecek ürün kadar yer döşemesinin yapılacağı zeminde önemlidir. Genellikle beton dökmenin üstüne yapılan bu seçim aynı zamanda zeminin düz olmasının da gerekliliğini sunar. Zeminin düz olmaması arada potluk ya da alçalan alanların yer alması zemin kaplananının ideal oranda yapılmamasına etki eder. Parke döşenecek olan zemin nasıl olmalı sorusunun yanıtında aynı zamanda seçilecek olan yerinde ıslak olmaması geliyor. Islak olan zeminin nem oluşumuna sebep olarak sonrasında parkenin de zarar görmesine etki eder.

Zemin Kaplamada Laminant Parke Seçimleri

Zemin kaplama seçimlerinde en sık tercih edilen laminant parkeler farklı marka ve model seçimlerine sahiptir. En kaliteli ürünlere yer açarak uzun yıllar boyu sahip olacağınız bir zemin kaplamayı yaptırmanın da avantajını elde edebilirsiniz. Farklı tonlar ve desen seçimleri ile koleksiyonlar içinde yer alan modellerden beğeninize hitap eden seçimlere yer açarak daha etkili bir alan yaratmanız mümkün.

Ev ve iş yerleri için uygun olan laminant parke zemin kaplamaları tek ton seçiminin yanı sıra farklı ton seçimleri ile de ürün yelpazeleri içinde yer alıyor. Sizde ev ya da iş yeriniz için en uygun olan tercihe yer açarak zemin kaplamanızı gerçekleştirebilir ve avantajları elde edebilirsiniz.