FloorpanLogo

Yer Döşemeleri 2019

Yer Döşemeleri 2019
Yer Döşemeleri 2019

Yeni sezon içinde birçok farklı marka koleksiyonlarını yenilerken yer döşeme ürünleri de bu dekorasyon modelleri ile uyumlu olarak değişim gösterdi. 2019 yılı ile beraber yer döşeme ürün seçimlerinde laminant parkeler açık arada önde olmak ile beraber farklı renk ve desen seçimleri de bu tercihler arasında eklendi. Yer döşemeleri 2019 modellerinde doğal havanın etkisi daha çok rastlanırken ortamların daha ferah ve daha geniş gözükmesine etki edecek olan seçimlerde de açık tonlar hâkimiyetini korudu. Yeni sezon içinde farklı stiller ve beğenilerde koleksiyonlar içinde yer almayı sürdürüyor. Otantik tarza hâkim olan stillere ayak uyduran ürün seçimlerinin yanında eskitme özelliğine sahip görsel etkiyi sunan ürünlerde bu seçimler arasında yer aldı.

Yer Döşeme Modelleri Arasından Seçim Nasıl Yapılmalı?

Yer döşemeler 2019 modelleri arasından tercihinizi yaparken farklı renk ve desen seçimleri dikkat çeken ayrıntılar arasında bulunuyor. Bu model ve desen seçimleri içinden tercihinizi yaparken beğeninize hitap edecek olan ve dekorasyonunuz ile uyum sağlayacak olan stillere yönelmeniz tam uyumun yakalanması açısından son derece önemlidir.

Ev ve ofis dekorasyon uygulamalarında dikkat çeken ve sıklıkla tercih edilmekte olan yer döşeme ürünü laminant parkeler aynı zamanda otel oraları ve çeşitli iş alanlarında da kullanılıyor. Ortamın havasına uyumlu olarak seçilecek olan laminant parke modelleri yeni sezonda da dikkat çeken ayrıntılara sahip.